VIJESTI KROZ ŠK.GODINU 2010./2011.

Autor: Kristina Poznanovć, 9. 6. 2011.

Dogodilo  se....

I ova školska  godina započela je kao i sve protekle, pod toplim rujanskim suncem djelovali smo i osjećali se umorno i bez previše volje za učenjem. Ali, kako je vrijeme odmicalo, tako smo i mi prionuli na posao i evo nas na kraju! Sretni zbog završetka,neki uspješno, a neki malo manje, uskoro ćemo moći odahnuti i potpuno nesputano se predati toplim sunčevim zrakama. Dobro, vrijeme baš i nije obećavajuće, ali nada uvijek postoji pa vam unaprijed želim ugodne i vruće ljetne praznike!

Protekle školske godine dosta toga događalo se u ovoj našoj maloj školi pa ćemo na sljedećim stranicama posvetiti pažnju svemu vrijednomu spomena.

Od manifestacija i priredbi koje se svake godine održavaju, spomenut ćemo Dane kruha i opet pohvaliti „malene“ koji ovaj dan  uvijek svečano obilježe i tako održavaju tu lijepu tradiciju!

Pohvala i petašima koji su hrabro izveli recitaciju Molitva za hrvatski kruh. To je bio njihov prvi nastup u predmetnoj nastavi. Bravo petaši!

Nezaobilazna božićna priredba, kao svojevrstan završetak prvog polugodišta, održala se u Sportskoj dvorani na Mukinjama i iako smo imali poteškoća s grijanjem i razglasom, sve je prošlo u najboljem redu. Štoviše, prošlo je odlično, bilo je smijeha, uzbuđenja, treme i zadovoljstva na kraju. Pjesme i plesa u izobilju.  Plesna točka ili moderni balet učenika 4.razreda oduševila je sve prisutne i drago nam je da u našoj školi postoje učitelji koji nas potiču na originalnost i na učenje kroz zabavu i smijeh! Sve su recitacije, pjesme i igrokazi za svaku pohvalu i poručujemo učiteljima da samo tako nastave jer smatramo da priredbi treba biti više i ne smijemo ih zanemarivati. Učenici istinski uživaju u njima, kako u sudjelovanju tako i u gledanju!

« Svibanj 2024 »

Ukupno: 192122
Osnovna škola Plitvička Jezera / Mukinje 30, HR-53231 Plitvička Jezera / www.os-plitvicka-jezera.skole.hr / ured@os-plitvicka-jezera.skole.hr